-چگونه در بازار موفق باشم؟(قابل توجه فروشگاهاومراکز تجاری)

فروشگاهها و مراکز تجاری جزء اساسی ترین نیاز یک جامعه و در حقیقت نیازهای اساسی یک جامعه می باشد و چون نیاز می باشد هر کسی در بیرون شهر و وسط یک کویر هم فروشگاه یا مرکز تجاری داشته باشد به احتمال زیاد می تواند یک درآمد بخور و نمیری بدست آورد و اگر به این درآمد قانع هم باشد شاید هیچ مشکلی هم نداشته باشد که ما با این دسته از افراد کاری نداریم  مشاوره و راهنمایی های ما برای کسانی موثر است که می خواهند شرایط فعلی خود را ارتقاء دهند.
هدف نهایی از راه اندازی یک موسسه فروش و یا تولیدی، تولید یک محصول و یا ارائه آن به بازار است. لذا محصول باید شرایط لازم جهت ورود به بازار و کسب مشتری را داشته باشد.

خیلی ها فکر می کنند که برای اینکه فروشنده کاملی گردیم باید یک مغازه یا محل تجاری داشته باشیم و بعد از آن از اول صبح تا آخر شب در آن منتظر مشتری بنشینیم و بعد هم در ذهنشان فکر می کنند که انسان تلاشگری هستند، در عصر حاضر تلاشگر کسی است که از ذهن خود بیشتر استفاده نماید و راه مناسب و درست را در پیش گیرد.
فروشندگی و تجارت یک علم و به نظر عده ای یک هنر است بنابراین خیلی چیزها  هستند که شما به کل از وجود آنها بی خبرید و شاید فقط دانستن یک نکته کلا مسیر کسب و کار شما را متحول نماید، ما درمقالات بعدی سه شیوه ی موثر درتجارت را به شما معرفی و توضیح میدهیم که کسب وکار تجاری خود را رونق دهید.:

اصل پارتو: شما می توانید کارها را به دو دسته تقسیم کنید« تعداد کمی کارهای مهم» و یا «تعداد زیادی کارهای بی اهمیت!
                                         

گروه تبلیغات  مزدیسنا  خلاق درتبلیغات    تلفن تماس:09355811806---09377491361

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 8 بهمن 1388    | توسط: mehrzad ahmadi    |    | نظرات()